Piknik klasy drugiej

Uczniowie klasy drugiej opuścili szkolne ławki i spędzili dzień z wychowawcą na boisku szkolnym. Zajęcia miały formę pikniku, podczas którego dzieci nie tylko korzystały ze słonecznej pogody, odpoczywając na kocykach, ale również chętnie brały udział we wspólnych rozmowach, grach i zabawach. Był to czas pełen radości, integracji oraz nauki wzajemnego szacunku, zdrowej rywalizacji i współpracy w grupie.

Agata Nowak-Zawada