2019/2020 zawody sportowe

Nasi uczniowie biorą udział w dwóch kategoriach wiekowych: 

Igrzyska Dzieci (uczniowie klas I-VI) oraz

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (uczniowie klas VII-VIII).

mgr Katarzyna Pawlaczyk

25.02.2020r. miejsce 3, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, etap powiatowy, PSP Dobrodzień Koszykówka chłopców: Augustyniak Igor, Bryja Michał, Knetki Andrzej, Kowalczuk Michał, Krystian Mateja, Polak Mateusz, Wilk Dominik. Najlepszy zawodnik turnieju: Wilk Dominik zdobywca 24 punktów.

29.01.2020r. miejsce 1, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, etap gminny, PSP Rudniki, Koszykówka chłopców: Augustyniak Igor, Bryja Michał, Knetki Andrzej, Kowalczuk Michał, Krystian Mateja, Polak Mateusz, Wilk Dominik. Najlepszy zawodnik turnieju: Wilk Dominik zdobywca 34 punktów.

29.01.2020r. miejsce 3, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, etap gminny, PSP Rudniki, Koszykówka dziewcząt: Belka Patrycja, Hanas Kinga, Kryściak Aleksandra, Maślana Karolina, Rumniak Ida, Staniszewska Iga, Stasiak Magdalena, Szczygielska Patrycja.

22.01.2020r. Igrzyska Młodzieży Szkolnej etap powiatowy, PSP Gorzów Śl., Tenis Stołowy Indywidualny dziewcząt: 17 miejsce Aleksandra Kryściak, 18 miejsce Weronika Stasiak

22.01.2020r. Igrzyska Młodzieży Szkolnej etap powiatowy, PSP Gorzów Śl., Tenis Stołowy Indywidualny chłopców: 11 miejsce Michał Bryja, 18 miejsce Dominik Wilk, 19 miejsce Igor Augustyniak

21.01.2020r. miejsce 3, Igrzyska Dziecietap gminny, PSP Dalachów, Koszykówka chłopców: Belka Wiktor, Cymer Bartłomiej, Kaczor Radosław, Kałwak Kamil, Karczewski Oliwier, Królikowski Adam, Kubat Dominik, Mencfel Marcin, Pęcherz Dominik, Rumniak Aleksy, Sekienda Karol.

21.01.2020r. miejsce 3, Igrzyska Dzieci, etap gminny, PSP Dalachów, Koszykówka dziewcząt: Bednarek Michalina, Fałat Patrycja, Kościelna Marta, Kowalczuk Anna, Krzemińska Julia, Kubaszewska Martyna, Kubat Natalia, Majda Klaudia, Sieja Marta, Włóka Anna, Zimnowoda Nicola

2020.01.15 miejsce 3, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, etap gminny, PSP Rudniki, Piłka siatkowa dziewcząt: Belka Patrycja, Hanas Kinga, Kryściak Aleksandra, Staniszewska Iga, Stasiak Magdalena, Stasiak Weronika, Szczygielska Patrycja.

2020.01.15 miejsce 2, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, etap gminny, PSP Rudniki, Piłka siatkowa chłopców: Bryja Michał, Knetki Andrzej, Kowalczuk Michał, Mateja Krystian, Pawelec Patryk, Rosak Jakub, Wilk Dominik.

2019.12.18 miejsce 5 Rumniak Aleksy, miejsce 6 Cymer Bartłomiej, miejsce 7 Włóka Antoni, miejsce 8 Sekienda Karol, Igrzyska Dzieci, etap gminny, PSP Dalachów, Indywidualny Tenis Stołowy chłopców.

2019.12.18 miejsce 5 Kowalczuk Anna, miejsce 6 Staniszewska Nina, miejsce 7 Włóka Anna, Igrzyska Dzieci, etap gminny, PSP Dalachów, Indywidualny Tenis Stołowy dziewcząt.

2019.12.18 miejsce 3 Kryściak Aleksandra, miejsce 4 Weronika Stasiak Igrzyska Młodzieży Szkolnej, etap gminny, PSP Dalachów, Indywidualny Tenis Stołowy dziewcząt (wszyscy awans do turnieju powiatowego).

2019.12.18 miejsce 1 Kowalczuk Michał, miejsce 2 Bryja Michał, miejsce 3 Wilk Dominik, miejsce 4 Augustyniak Igor: Igrzyska Młodzieży Szkolnej, etap gminny, PSP Dalachów, Indywidualny Tenis Stołowy chłopców.

2019.12.16 miejsce 3,  Igrzyska Dziecietap powiatowy, PSP nr 2 Olesno, Gry i zabawy dziewcząt: Birlet Marta, Korpowska Antonina, Kowalczuk Anna, Kubaszewska Martyna, Paruch Alicja, Polak Wiktoria, Staniszewska Nina, Wąsik Wiktoria, Włóka Anna

2019.12.13 miejsce 7 Igrzyska Dzieci, etap powiatowy, PSP Rudniki, Drużynowy Tenis Stołowy Dziewczęta:  Anna WłókaAnna Kowalczuk, Nina Staniszewska

2019.12.05 miejsce 1 Igrzyska Dzieci (kl. I – IV), etap gminny, PSP Jaworzno, Gry i zabawy Dziewczęta:  Marta Birlet, Antonina Korpowska, Anna Kowalczuk, Martyna Kubaszewska, Alicja Paruch, Wiktoria Polak, Wiktoria Wąsik, Anna Włóka.

2019.12.05 miejsce 2 Igrzyska Dzieci (kl. I – IV), etap gminny, PSP Jaworzno, Gry i zabawy Chłpocy: Natan Cybiński, Kamil Dziuba, Marcin Gęsiak, Oliwier Karczewski, Dominik Kubat, Olaf Paruch, Tymon Paruch, Dominik Pęcherz, Igor Stanek, Antoni Włóka

2019.12.02 miejsce 6, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, etap powiatowy, Gorzów Śląski, Tenis Stołowy Drużynowy Chłopcy: Augustyniak Igor, Knetki Andrzej, Michał Kowalczuk

2019.11.21 miejsce 1, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, etap gminny, PSP Dalachów, Tenis Stołowy Drużynowy ChłopcyAugustyniak Igor, Knetki Andrzej (awans do turnieju powiatowego)

2019.11.21 miejsce 2, Igrzyska Dzieci, etap gminny, PSP Dalachów, Tenis Stołowy Drużynowy Chłopcy: Aleksy Rumniak, Bartłomiej Cymer.

2019.11.21 miejsce 2, Igrzyska Dzieci, etap gminny, PSP Dalachów, Tenis Stołowy Drużynowy, Dziewczęta: Anna Włóka, Anna Kowalczuk, Nina Staniszewska (awans do turnieju powiatowego)

2019.11.19 Igrzyska Dzieci (kl. I – IV), etap gminny, PSP Dalachów, Dwa ognie Chłopcy: Natan Cybiński, Oliwier Karczewski, Dominik Kubat, Szymon Mencfel, Olaf Paruch, Tymon Paruch, Dominik Pęcherz, Igor Stanek, Mateusz Wicher, Antoni Włóka.

2019.11.19 Igrzyska Dzieci (kl. I – IV), etap gminny, PSP Dalachów, Dwa ognie Dziewczęta: Martyna Augustyniak, Marta Birlet, Anna Kowalczuk, Martyna Kubaszewska, Paulina Mazurek,  Alicja Paruch, Nina Staniszewska, Kiara Szczęść, Wiktoria Wąsik, Anna Włóka.

2019.10.30 miejsce 3Igrzyska Dzieci, etap gminny, PSP Rudniki, Piłka Ręczna Chłopcy: Wiktor Belka, Jan Birlet, Bartłomiej Cymer, Radosław Kaczor, Kamil Kałwak, Adam Królikowski, Dominik Kubat, Dominik Pęcherz, Aleksy Rumniak, Karol Sekienda, Marcel Wilk.

2019.10.30 miejsce 2Igrzyska Dzieci, etap gminny, PSP Rudniki, Piłka Ręczna Dziewczęta: Martyna Augustyniak, Patrycja Fałat, Marta Kościelna, Anna Kowalczuk, Julia Krzemińska, Maria Molska, Marta Sieja, Sonia Stanek, Anna Włóka, Nicola Zimnowoda.

2019.10.29 miejsce 2, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, etap powiatowy, PSP Rudniki, Szachy Drużynowe: Krystian MatejaIgor Augustyniak i Patryk Pawelec.

2019.10.18 miejsce 2, Igrzyska Dzieci, etap gminny, PSP Rudniki, Piłka Halowa Chłopcy: Bartłomiej Cymer, Radosław Kaczor, Kamil Kałwak, Adam Królikowski, Olaf Paruch, Tymon Paruch, Aleksy Rumniak, Karol Sekienda, Marcel Wilk, Antoni Włóka.

2019.10.18 miejsce 2, Igrzyska Dzieci, etap gminny, PSP Rudniki, Piłka Halowa Dziewczęta:  Patrycja Fałat, Marta Kościelna, Anna Kowalczuk, Natalia Kubat, Klaudia Majda, Maria Molska, Marta Sieja, Anna Włóka, Nicola Zimnowoda. Najlepszą bramkarką zawodów została Marysia Molska