Gminny etap biegów przełajowych

11 kwietnia w Cieciułowie odbył się gminny etap Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych. Szkołę reprezentowało 30 uczniów  w trzech kategoriach wiekowych: I-IV, V-VI, VII-VIII na dystansach 600 metrów dla dziewcząt i 1000m dla chłopców.

Klasyfikacja końcowa naszych uczniów w poszczególnych kategoriach:

• Dziewczęta klasy I-IV

4 miejsce Liliana Kościelna IVa (awans do etapu powiatowego)
5 miejsce Lena Grajoszek IVb (awans do etapu powiatowego)
6 miejsce Wiktoria Kubaszewska IVa
18 miejsce Aleksandra Bednarek IVa
20 miejsce Joanna Wierszak IVa

Drużyna w składzie: L.Kościelna, L.Grajoszek, W.Kubaszewska, A.Bednarek zajęła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół z terenu Gminy Rudniki

• Chłopcy klasy I-IV

5 miejsce Aleksander Maruszewski III (awans do etapu powiatowego)
7 miejsce Filip Lentner IVb
9 miejsce Łukasz Stanek IVa
10 miejsce Wiktor Barczyk IVa
15 miejsce Bartosz Kotala IVa

Drużyna w składzie: A.Maruszewski, F.Lentner, Ł.Stanek, W.Barczyk zajęła 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół z terenu Gminy Rudniki

Dziewczęta klasy V-VI

9 miejsce Marcelina Kanicka VI
10 miejsce Michalina Pychyńska V
16 miejsce Marta Birlet VI
18 miejsce Hanna Basińska VI
19 miejsce Justyna Musiał VI

Drużyna w składzie: M.Kanicka, M.Pychyńska, M.Birlet, H.Basińska zajęła 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół z terenu Gminy Rudniki

• Chłopcy klasy V-VI

1 miejsce Igor Stanek VI (awans do etapu powiatowego)
5 miejsce Natan Cybiński VI (awans do etapu powiatowego)
8 miejsce Paweł Żyta VI
9 miejsce Wiktor Pilak VI
15 miejsce Bartosz Ośródka V

Drużyna w składzie: I.Stanek, N.Cybiński, P.Żyta, W.Pilak zajęła 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół z terenu Gminy Rudniki i awansowała do etapu powiatowego.

• Dziewczęta klasy VII-VIII

1 miejsce Amelia Maruszewska VII (awans do etapu powiatowego)
2 miejsce Lena Ochendzan VII (awans do etapu powiatowego)
7 miejsce Lena Pawelec VII
8 miejsce Lena Karbownik VII

Drużyna w składzie: A.Maruszewska, L.Ochendzan, L.Pawelec, L.Karbownik zajęła 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół z terenu Gminy Rudniki i awansowała do etapu powiatowego.

•  Chłopcy klasy VII-VIII

1 miejsce Olaf Paruch VII (awans do etapu powiatowego)
8 miejsce Antoni Włóka VII
14 miejsce Kacper Chojnacki VII
15 miejsce Kacper Birlet VII
16 miejsce Kamil Dziuba VII

Drużyna w składzie: O.Paruch, A.Włóka, K.Chojnacki, K.Birlet zajęła 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej szkół z terenu Gminy Rudniki