Sukcesy tenisistów stołowych

W lutym w Gorzowie Śląskim rywalizowaliśmy w turniejach powiatowych organizowanych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym.

• 8 lutego drużyna dziewcząt: Hanna Basińska i Maja Krzemińska uczestniczyła w turnieju drużynowym w ramach Igrzysk Dzieci i zajęła 3 miejsce w rywalizacji szkół powiatu oleskiego.
  • 14 lutego najlepsi szkolni tenisiści stołowi z klas VII-VIII zmierzyli się w rozgrywkach indywidualnych. W gronie 24 zawodników nasi uczniowie: Olaf Paruch zajął 5 miejsce, a Antoni Włóka 6 miejsce i tym samym oboje uzyskali awans do etapu wojewódzkiego. W kategorii dziewcząt Amelia Maruszewska zajęła 10 miejsce, Paulina Mazurek 12 miejsce, a Alicja Paruch 13 miejsce.
  • 15 lutego rozegrany został turniej indywidualny w ramach Igrzysk Dzieci – klasy I-VI. Wśród chłopców szkołę reprezentował Tymon Paruch i zajął 16 miejsce oraz Adam Pawelec, który uplasował się na 17 miejscu w stawce 24 zawodników.
  • 26 lutego jako mistrzowie Gminy Rudniki w drużynowym tenisie stołowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowaliśmy w etapie powiatowym tego turnieju. Drużyna dziewcząt w składzie: Amelia Maruszewska, Paulina Mazurek, Alicja Paruch zajęła 4  miejsce, natomiast drużyna chłopców: Olaf Paruch i Antoni Włóka 3 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.