Igrzyska Młodzieży Szkolnej w futsalu

16 listopada rozegraliśmy etap gminny Igrzysk Młodzieży Szkolnej w futsalu. W turnieju udział wzięły drużyny z PSP Dalachów, PSP Jaworzno, PSP Rudniki zarówno dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze. Dziewczęta po bardzo wyrównanych meczach zajęły III miejsce. Natomiast chłopcy zostali mistrzami turnieju i uzyskali prawo reprezentowania gminy Rudniki w rozgrywkach powiatowych. Dodatkowe wyróżnienie otrzymał Olaf Paruch najskuteczniejszy zawodnik turnieju – zdobywca 9 bramek.

Szkołę reprezentowali uczniowie klasy VII: Kamila Gorąca, Lena Karbownik, Amelia Maruszewska, Paulina Mazurek, Lena Ochendzan, Alicja Paruch, Wiktoria Wąsik oraz Kacper Birlet, Kamil Dziuba, Olaf Paruch, Bartosz Pigło, Antoni Prażmowski, Yehor Verenych, Antoni Włóka.

21 listopada nasza szkolna drużyna chłopców rywalizowała w etapie powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w futsalu. W turnieju rozgrywanym w Oleśnie wzięły udział drużyny z PSP Dobrodzień, PSP Gorzów Śl., ZSP Strojec, PSP nr 2 Olesno oraz PSP Rudniki. Ostatecznie zajmujemy 4 miejsce w turnieju, a do podium zabrakło nam jednej bramki (o kolejności miejsc zadecydował stosunek zdobytych i straconych bramek). Jednak nie wynik tego dnia był najważniejszy. Chłopaki rozegrali bardzo dobre zawody, może momentami zabrakło konsekwencji w działaniu czy skuteczności, ale mimo wszystko to dobry prognostyk na przyszły rok, gdyż będą rywalizować w tej kategorii wiekowej również za rok.

Szkołę reprezentowali uczniowie klasy VII: Kacper Birlet, Kamil Dziuba, Olaf Paruch, Bartosz Pigło, Antoni Prażmowski, Mateusz Wicher, Antoni Włóka.

Katarzyna Pawlaczyk