XII Gminny Konkurs Piosenki

W środę 09.06.2021 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w XII Gminnym Konkursie Piosenki dla uczniów klas I-III. Organizatorem konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dalachowie. Uczniowie naszej szkoły doskonale zaprezentowali swój talent i umiejętności wokalne, co doceniło jury konkursu, przyznając im następujące miejsca:

  • W kategorii klas I: Liliana Kościelna uczennica klasy Ia zajęła II miejsce wykonując piosenkę „Co powie Tata”, a wyróżnienie otrzymała Natalia Ptasińska z klasy Ib prezentując utwór „Kaczka Dziwaczka”.
  • W kategorii klas II wśród wspaniałych wykonań zaprezentowała się także Paulina Krzak z piosenką: „Mała śliczna królewna” zajmując III miejsce.
  • W kategorii klas III Marcelina Kanicka zachwyciła jury występem śpiewając utwór: „Świat realny jest genialny” i zajęła I miejsce.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomu oraz nagrody.

Gratulujemy !

Natalia Jurczyk

Marcelina Kanicka – I miejsce w kategorii uczniów klasy trzeciej
Liliana Kościelna – II miejsce w kategorii uczniów klasy pierwszej
Paulina Krzak – III miejsce w kategorii uczniów klasy drugiej
Natalia Ptasińska – wyróżnienie w kategorii uczniów klasy pierwszej