Wesołych Świąt

Na szkolnych Jasełkach 2019, kl. 5 przekazała nam wiele pięknych życzeń świątecznych. Sprawmy wszyscy aby się spełniły.

20.12.2019 roku o godzinie 18.00 odbyły się w naszej szkole jasełka połączone z kiermaszem świątecznym na którym można było zakupić stroiki i inne ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów naszej szkoły.  Na szkolną uroczystość przybyli rodzice oraz zaproszeni goście. Montaż słowno-muzyczny podczas którego swoje interpretacje kolęd prezentowały wszystkie klasy poprowadzili uczniowie z klasy V pod kierunkiem pani Anny Adamczyk-Urzyńskiej. Jako ostatni zaprezentowali się nauczyciele oraz pracownicy szkoły w pastorałce „Gore gwiazda Jezusowi”.  Podczas tego wieczoru wypowiedzianych zostało wiele pięknych życzeń.
Pamiętajmy, że Boże Narodzenie to przede wszystkim święto pokoju, miłości i zgody i tego właśnie życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz wszystkim mieszkańcom naszej gminy.
mgr Anna Adamczyk-Urzyńska